Najlepsze legalne zakłady bukmacherskie

Graj bezpiecznie i legalnie! Sprawdź listę 10 najpopularniejszych polskich bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów.
Odbierz dodatkowe bonusy na start!

#
fortuna
star 5.0
KOD
FORBONUS
BONUS POWITALNY 2720 PLN 2620 PLN
  • Zakład bez ryzyka na start 600 PLN cashback
  • Bonus bez depozytu 20 PLN freebet
  • Bonus od depozytu extra 2100 PLN od wpłaty
  • Oferta na Zakłady High League 2
#
totalbet
star 4.8
KOD
TOTALVIP
BONUS POWITALNY 5260 PLN 5040 PLN
  • Bonus bez depozytu 40 PLN + extra 20 PLN
  • Zakład bez ryzyka extra 200 PLN cashback
  • Bonus od depozytu 5000 PLN za pierwszą wpłatę
#
superbet
star 4.7
KOD
SBBONUS
BONUS POWITALNY 1554 PLN 1520 PLN
  • Zakład bez ryzyka na start 1300 PLN cashback
  • Freebet od wpłaty extra 34 PLN
  • Bonus od depozytu 200 PLN za pierwszą wpłatę
#
sts
star 4.7
KOD
BEZRYZYKA
BONUS POWITALNY 1504 PLN 1440 PLN
  • Zakład bez ryzyka na start 264 PLN cashback
  • Bonus od depozytu 1200 PLN od pierwszej wpłaty
  • Cashback na Betgames 20 PLN zwrotu za gry karciane
  • Cashback na sporty wirtualne 20 PLN zwroty za virtuale
#
betcris
star 4.6
KOD
BSBONUS
BONUS POWITALNY 280 PLN 250 PLN
  • Freebet od wpłaty 30 PLN za kod promocyjny
  • Zakład bez ryzyka 50 PLN cashback
  • Freebet na start 200 PLN od wpłaty
#
forbet
star 4.5
KOD
BEZRYZYKA250
BONUS POWITALNY 2450 PLN 2200 PLN
  • Zakład bez ryzyka na start 250 PLN cashback
  • Bonusy od depozytów 2200 PLN od dwóch wpłat
#
lvbet
star 4.5
KOD
LVBONUS
BONUS POWITALNY 3403 PLN
  • Bonus bez depozytu 20 PLN freebet
  • Zakład bez ryzyka na start 333 PLN cashback
  • Bonusy od wpłaty 3000 PLN od dwóch wpłat
  • Freebet dla kibiców 50 PLN za karnet
#
noblebet
star 4.4
KOD
NBBONUS
BONUS POWITALNY 2540 PLN
  • Bonus bez depozytu 20 PLN za rejestrację
  • Bonus w aplikacji 20 PLN freebet od wpłaty
  • Bonusy od depozytów 2500 PLN od trzech wpłat
#
ewinner
star 4.3
KOD
WINBONUS
BONUS POWITALNY 610 PLN 600 PLN
  • Zakład bez ryzyka na start 110 PLN cashback
  • Bonus od depozytu 500 PLN od drugiej wpłaty
#
etoto
star 4.3
KOD
ETBONUS
BONUS POWITALNY 220 PLN 200
  • Darmowy Freebet extra 20 PLN w aplikacji
  • Bonus od depozytu 200 % do 200 PLN od pierwszej wpłaty

Lista legalnych zakładów bukmacherskich – Luty 2022

Zakład bukmacherski onlineNumer licencji ONJN ITP
Fortuna Zakłady BukmacherskiePS4.6831.22.2017
STS Zakłady BukmacherskiePS4.6831.20.2017.KLE
forBET Zakłady BukmacherskiePS4.6831.10.2016
Superbet Zakłady BukmacherskiePS4.6831.4.2017
eWinner Zakłady BukmacherskiePS4.6831.29.2017
TOTALbet Zakłady BukmacherskiePS4.6831.12.2017
LVBET Zakłady BukmacherskiePS4.6831.9.2016.EQK
Noblebet Zakłady BukmacherskiePS4.6831.28.2017
PZBuk Zakłady BukmacherskiePS4.6831.26.2017
ETOTO Zakłady BukmacherskieAG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17
Fuksiarz Zakłady BukmacherskiePS4.6831.1.2020 
Betcris Zakłady BukmacherskiePS4.6831.1.2019
Totolotek Zakłady BukmacherskiePS4.6831.8.2018
BETFAN Zakłady BukmacherskiePS4.6831.3.2018
Betclic Zakłady BukmacherskiePS4.6831.11.2017
BetX Zakłady BukmacherskiePS4.6835.164.2019
Betters Zakłady BukmacherskiePS4.6831.7.2020
BestBet Zakłady BukmacherskiePS0. 0000.00.2018
TRAF Zakłady BukmacherskiePS4.6831.3.2018

styczeń 2022